Hilversum, 15 januari 2017

Vrijdagavond. De werkweek zit er weer op.
Tijd om het weekend in te luiden met een glas wijn, zak chips en de eerste liveshow van The Voice of Holland...

Al kijkend naar de zenuwachtige kandidaten die hun uiterste best doen om de coaches en het publiek blij te maken schiet mijn gedachte naar aankomende dinsdag. Er komt een drummer langs om eventueel onze vacature in te vullen en wij moeten beslissen of de stoelen draaien en er plek is in ons team.

Als hij een plekje wil in ons team komt hij terecht in een turbulente groep muzikanten.
Begrijp me niet verkeerd, ik ben dol op ieder mede bandlid, maar wij zijn wat karakters bij elkaar hoor.
Koppig, eigenwijs, gedreven, maar ook zorgzaam en meelevend. We hebben sterke meningen, die als het nodig is ook niet onder stoelen of banken worden geschoven. Maar staan daarnaast ook klaar als er tranen gedroogd moeten worden of feestjes worden gevierd. 

Precies zoals God ons gemaakt heeft.
Allemaal geschapen naar Zijn evenbeeld en bij elkaar gezet om muziek te maken in Zijn naam.

Dat geeft mij rust...

Onze stoelen hoeven dinsdag niet te draaien en we hebben geen verkooppraatje nodig voor ons "team" in de hoop een nieuw lid binnen te halen. We mogen lekker muziek maken met elkaar, kijken of het klikt en of we een nieuw karakter mogen verwelkomen in onze groep.

Eigenwijs, koppig, onzeker, vastberaden.. je mag er zijn zoals je bent. Altijd!

"Kom tot de Vader, kom zoals je bent
Heel je hart, al je pijn is bij Hem bekend
De liefde die Hij geeft
De woorden die Hij spreekt
Hij wacht alleen nog maar totdat jij
komt."
- opwekking 599 - 

Hetty